• info@fitguru.mk

Се прикажуваат сите 4 резултати

 • Протеин мени

  Протеин

  Мени дизајнирано од Симона Коруновска, нутриционист со дополнителна специјализација во педијатриска исхрана ...
  ден4,100.00ден21,500.00 Избери опции
 • Sale кето мени

  Кето

  Кето диета е исхрана со ниско ниво на јагленохидрати и високо ниво на масти, која дели многу сличности со ...
  ден4,400.00ден24,060.00 Избери опции
 • вегетаријанско мени

  Веге

  Од Симона Коруновска, професионален нутриционист. Супер вкусно и супер нутритивно. Сите оброци во веге менито ...
  ден3,210.00ден18,460.00 Избери опции
 • Sale Weight Loss Мени

  Weight Loss

  Мени кое содржи план за вежбање, неделно следење на напредок и дедицирана корисничка поддршка
  ден21,500.00 Додај во кошница
Go top