Како функционира

Избери едно од трите менија кои се целосно креирани за да ги постигнеш твоите фитнес цели.

Ние ги подготвуваме сите оброци од менијата на највисоко ниво со најдобрите состојки.

Без подготовки. Без нервози во кујна. Нашите оброци ти стигаат до дома спремни за јадење.

задоволни корисници

ФитГуру ми стана навика!

Тоа што ми пристигнуваат оброци секој ден во исто време од денот, ми олесни да си го организирам денот и да не размислувам што ќе зготвам (дали ќе зготвам добар оброк)

Анастасија Атанасовска / Кето Мени

Презадоволен!

Навремена достава, превкусни оброци, свежно и квалитетно месо и додатоци. Флексибилни околку модификации на оброците, 10/10. FitGuru е тоа што го барав веќе некое време и дефинитивно го препорачувам на секој човек што сака да се храни здраво.

Давор Андоновски / Кето Мени

Ова е тоа што му требаше на градов!

Во тие гужви кога не можам да излезам од канцеларија на работи да ми стигаат здрави оборци секој ден, одличен момент. И тоа без да се јавувам и да нарачувам. Респект за идејата.

Емил Бишев / Ниско калорично мени

Персонализиран план од Дејан Пауновски

Секој корисник добива персонализиран план за исхрана на неделно или месечно ниво врз основа на податоците испратени во прашалникот.

Кон мени За фит гуру

Кето мени

Ниско калорично мени

Мени за градење на мускулна маса

Пилешки стек со спанаќ и кикирики

Кето палачинки

Мисиркин стек со брокула

Јунешка плескавица со моцарела

Кето салата

Месо со печурки и урда

Говедско месо со зеленчук и куркума

Детокс салата

Ракчиња со пире

Говедско месо со зеленчук и куркума

Бифтек со зеленчук

Пилешко со кари

Лосос со рижото

Ракчиња со пире

Салата со варени јајца

Бифтек со ориз и зеленчук

Интегрални шпагети со моцарела и доматен сос

Пилешко со кари и компир

Популарни прашања

Како функционира FitGuru?

FitGuru е сервис за достава на храна, кој нуди неделна и месечна претплата за достава на претходно одредени здрави оброци директно до твојот дом.

Kаде е приготвена храната што ја доставува FitGuru?

Целосното мени на Fit Guru е подготвено од “Alpha Group – Art of Catering” во соработка со личниот тренер и професионален бодибилдер Дејан Пауновски.

Како се врши плаќањето?

Плаќањето на оброците се врши еднократно, со нарачка на неделен или месечен пакет. Овозможено е плаќање само со картичка (online) при завршувањето на нарачката.

Сите останати прашања

Последни новости